Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Habit me deklaratën Voltana Ademi: Do qëlloja me molotov në protestë, ja çfarë më pengon

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka habitur me deklaratën e saj pasi ka thënë se në protestat që po zhvillon opozita prej të Shkurtit dhe në vijim, do të qëllonte me Molotov por se nuk dinte t’I përdoret.

Ajo ishte e ftuar në një television lokal argumentoi se kur je në protestë njeriu do që të jap gjithçka nga vetja.

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi thotë se do të kishte dëshirë të qëllonte me molotov gjatë protestave, por se nuk dinte t’i përdorte.

“Sigurisht që unë shkoj në Tiranë, shkoj dhe protestoj fort. Po të kisha edhe unë molotov edhe unë do të gjuaja me molotov. Pra, që do të thotë, unë nuk di të gjuaj me molotov, pavarësisht se në shkollë kena ba dhe ushtarake por na qëlloi që të ndryshonim sistemin, shyqyr Zotit, edhe nuk e kam pasur këtë mundësi. Por, qejfi dhe dëshira…kur je aty në protestë do me dhënë gjithçka nga vetja. Do të kisha dëshirë të gjuaja edhe unë me molotov”, ka deklaruar  Ademi.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.