Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Furgoni i preu rrugën biçikletës, plas sherri me zinxhirë dhe çekiçë në mes të Tiranës

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e sotme në zonën e ish-Stacionit të fundit të Tiranës së Re, ku tre persona janë përleshur me sende të forta.

Shkak i konfliktit në fjalë ka qenë një automjet i cili i ka prerë rrugën djalit me biçikletë.

Ky i fundit është përleshur me pasagjerin e automjetit, duke e goditur me zinxhirin e biçikletës, ndërsa shoferi i ka ardhur në ndihmë shokut të tij duke dhunuar çiklistin me çekiç.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.