Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Flori Mumajesi zbulon se kujt ja ka dedikuar këngën e re ‘Thjesht t’du’

Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë.

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

“Thjesht të du” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

Por kujt ja ka kushtuar këngën Flori Mumajesi?

Ai ka vendosur të thyejë heshtjen dhe ka zbuluar se kënga është një dedikim për mikun e tij Petrit Kllokoqi, i cili i ka dhënë fund beqarisë.

Mumajesi ka performuar në dasmën e tij.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 14,402 Votes)
  • PS (28%, 7,578 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,345 Votes)
  • LSI (5%, 1,312 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,080 Votes)

Total Voters: 26,717

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.