AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Festoi 80-vjetorin e lindjes, aktori Gëzim Kruja me probleme shëndetësore, nuk flet dot. Zef Deda s’i përmban lotët kur e surprizoi

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit Gëzim Kruja ka zhvilluar ditëlindjen e tij të 80-të, i cili e ka gjetur me probleme shëndetësore.

Ditën e ditëlindjes, Kruja është vizituar nga miku i tij, aktori Zef Deda, i cili i ka dërguar edhe një tufë me lule. Gazetari e ka pyetur Krujën nëse ishte vizituar nga ndonjë përfaqësues shteti.

Në emër të tij është përgjigjur Zef Deda, i cili me nota humori është shprehur se të gjithë e kujtojnë humorin e tij dhe duan ta shohin në skenë.

Por ka pranuar më pas se askush nuk është interesuar më për të.

Fjalët Kyce

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *