Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Video epike/ Komentatori italian feston si ultras fitoren dramatike të Milanit, shihni çfarë bën në studio

Milani arriti një fitore dramatike përballë Fiorentinës, teksa përmbysi skuadrën e Prandelit me rezultatin 2-3.

Në këtë takim emocionues, nuk mund të mungonte reagimoi epik nga Tiziano Crudeli, ultrasi i njohur kuqezi.

Komentatori italian nuk e mban vendi në momentin e golit të tretë, duke bërtitur me të madhe emrin e turkut Çalhanoglu.

Për ata që nuk e njohin, Crudeli, është një prezantues sportiv dhe tifoz i flaktë i Milanit.

Nuk mungojnë videot e tij teksa shihet i ekzaltuar kur luan Milani, por mbrëmë reagimi i tij për fitoren e Milanit po bën xhiron e rrjetit.

81-vjeçari ka bërë reagim prej një “ultrasi”, duke brohoritur me të madhe, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.