Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO epike/ Gazetari çmendet nga gëzimi pas fitores së Milanit, çohet dhe i puth të gjithë në studio

Gazetari italian, Tiziano Krudeli e ka përjetuar tej mase fitoren e sotme të Milanit ndaj Udinezes.

Ai ishte i ftuar në studio për të komentuar ndeshjen, por si tifoz i zjarrtë i Milanit, nuk e mbajti dot gëzimin kur u shënua goli në minutat e fundit, që i dhuroi edhe fitoren ekipit.

Ai nisi të bërtiste me të madhe në studio “Goooool”, ndërsa u ngrit dhe nisi të puthte dhe përqafonte të gjithë të pranishmit në emision.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *