Video epike/ Edi Reja rrëzohet keq pas konferencës për shtyp

Nuk ka shkuar gjithçka mirë për trajnerin Edi Reja-n në konferencën për shtyp. Trajneri foli fillimisht me gazetarët, ndërsa në momentin që po dilte nga ambienti i konferencës për shtyp nuk e pa podiumin që ishte vendosur dhe u rrëzua duke ngjallur frikë. 73-vjeçari u ngrit dhe nuk pati asnjë dëmtim fatmirësisht, ndërsa situatën e … Continue reading Video epike/ Edi Reja rrëzohet keq pas konferencës për shtyp