Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Video epike/ Edi Reja rrëzohet keq pas konferencës për shtyp

Nuk ka shkuar gjithçka mirë për trajnerin Edi Reja-n në konferencën për shtyp. Trajneri foli fillimisht me gazetarët, ndërsa në momentin që po dilte nga ambienti i konferencës për shtyp nuk e pa podiumin që ishte vendosur dhe u rrëzua duke ngjallur frikë.

73-vjeçari u ngrit dhe nuk pati asnjë dëmtim fatmirësisht, ndërsa situatën e kaloi me sportivitet. Ai foli miqësisht me gazetarët pas konferencës dhe duket se po bën të kundërtën e asaj që bëri Kristian Panuçi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *