Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKulturëTe FunditTe Gjitha

Video emocionuese: Këngëtarja shqiptare i kushton këngë Nexhmije Pagarushës

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi i ka kushtuar një këngë ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha që u nda nga jeta të premten e 7 shkurtit.

Kënga mban titullin “Defekti jem” dhe është realizuar gjatë kohës kur Bilbili i Kosovës ishte gjallë.

“Defekti Jem. Kete keng e kemi realizu per te madhen Nexhmije Pagarusha kur ishte gjalle por nuk arritem me e perfundu ashtu si i ka hije shkaku i gjendjes se veshtire shendetsore qe ishte, sot vendosem me publiku per nder te saj dhe per deshiren e saj qe i ka pelqy shume kjo keng u prehsh ne paqe zonja Nexhmije Pagarusha e kom shiju cdo moment diten qe te takova”, shkruan Ana.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *