Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Video/ Elis Bakaj i jep fund beqarisë, dasmë madhështore me të fejuarën rumune

Mbrëmjen e kaluar  futbollisti Elis Bakaj i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me të fejuarën e tij rumune, Andrea Aleksandra.

Nuk kanë munguar as lojtarët nga Superiorja në dasmën e tij. Kjo ditë për Bakajn ishte shumë e bukur, aq sa ju mund ta shihni në fotot dhe videot më poshtë.

Bakaj on Vidnews.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *