Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO e re: Momentet e fundit, si u përplas helikopteri i Kobe Bryant

Aksidenti ajrorë ku humbi jetën Kobe Bryant, vajza e tij, Gianna dhe 7 perona të tjerë tronditi të gjithë botën e sportit dhe jo vetëm.

Së fundmi, një video ekskluzive e siguruar nga media spanjolle “Cuatro” tregohet sekuenca kur helikopteri “Sikorski S-76” fluturon mes mjegullës përpara se të përplasjes në mënyrë fatale me një kodër në Kaliforni.

Sipas hetimeve, helikopteri nuk ka patur pajisje paralajmëruese për rastet kur helikopteri rrezikon të përplaset ndërsa faktor kryesor i kësaj tragjedia konsiderohet mjegulla e dendur.

Ngjarja e rëndë që tronditi familjen e Kobe Bryant ndodhi më 26 janar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *