Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ E parakaloi, burri zbret nga makina dhe godet gruan në sy të bashkëshortit të saj

Një konflikt për motive të dobëta për pak sa nuk përfundoi me të lënduar në Elbasan. Ngjarja u regjistrua këtë mëngjes  pranë një shkolle 9-vjecare, në momentin e dërgimit të fëmijëve  në shkollë. Sipas burimeve, e gjitha ka ardhur për shkak të një parakalimi me makinë.

Një mjet tip “Golf” me ngjyrë gri, i cili, drejtohej nga një grua nën shoqërinë e bashkëshortit të saj, pasi ka parakaluar mjetin tip “Ford” me ngjyrë blu me targa AA 175 TE, drejtuesi i këtij të fundit nuk e ka toleruar këtë veprim.

Pasi ka zbritur nga makina për të dërguar fëmijët në shkollë ka qëlluar pa e menduar gruan e mjetit që e parakaloi gjatë ecjes. E gjitha është parë nga bashkëshorti i gruas së dhunuar i cili ka nisur të konfliktohej menjëherë me shtetasin i cili qëlloi bashkëshorten e tij.

Fatmirësisht aty pranë ka rastisur një patrullë e policisë rrugore e cila nuk ka lejuar përshkallëzimin e konfliktit  dhe ka lajmëruar njësinë e specializuar. Me ndërhyrjen e këtyre të fundit u bë shoqërimi në polici i personit që goditi gruan.

E gjithë kjo skemë u pa edhe nga nxënësit e shkollës aty pranë dhe prindërit që i shoqëronin. Në lidhje me këtë rast policia konfirmon se kemi të bëjmë me një konflikt të çastit për motive të dobëta. Sipas bluve, burri dhunues është shoqëruar në polici dhe vijojnë hetimet për këtë rast.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close