Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ E pabesueshme por e vërtetë: Shikoni si i zhduket koka trajnerit gjatë lidhjes direkte

Një ngjarje e pazakonte dhe deri diku e frikshme i ka ndodhur trajnerit Jim Goodëin, gjatë një konference për shtyp.

Trajneri i skuadrës skoceze St. Mirren po fliste në konferencë kur në një moment koka e tij u zhduk, duke shkaktuar befasi te shikuesit.

Nuk dihet ende arsyeja e vërtetë, por me shumë mundësi mund të ketë qenë ose një defekt ose një efekt i rrjeteve sociale.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.