AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ E frikshme, orteku kalon përmes shtëpive në Itali

Veriu i Italisë është përfshirë nga reshje dëbore të dendura prej disa ditësh.

Sot rreth orës 12:30 në Val Martello një zonë në kufi me Zvicrën dhe Austrinë ka rënë një ortek i fuqishëm.

I pandalshëm, orteku merr gjithçka çfarë gjen përpara. Oretuku kalon mes për mes shtëpive turistike të Val Martellos.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e ortekut:

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *