Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Dhëndri është aq i dehur sa detyrohet ta ushqejë vjehrra

Kjo video interesante tregon një djalë të rritur në moshë i cili ka veshur një kostum dhe duket se ndodhet në një banket në një rast të veçantë dhe elegant.

Po gjithashtu në video duket edhe një grua në moshë e cila është duke e ushqyer të riun me brusketa dhe proshutë sikur të ishte një fëmijë i vogël.

Në fillim mendohet se dyshja janë nënë dhe bir por më tej është mësuar se janë dhëndri dhe vjehrra.

Vjehrra po e ushqen burrin e vajzës sepse ai është shumë i dehur dhe nuk është në gjendje të ushqehet vetë madje në video duket se ai është gati duke fjetur.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *