Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Dalin pamjet e rënda, ky është momenti kur prokurori Arjan Ndoja nxirret nga makina

ProkuroriArjan Ndoja ishte duke lëvizur me një makinë, tip Benz, me targa AA 333 ZD, kur ndaj makinës së tij është qëlluar 8 herë me armë kallashnikov.

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga atentati me armë ndaj prokurorit Arjan Ndoja, i cili ka marrë 2 plumba në orët e pasdites së sotme.

Burime për faxweb kanë identifikuar 2 personat e tjerë të cilët mbeten të plagosur nga një seri plumbash mbi automjetin në pronësi të prokurorit Ndoja, jashtë rrezikut për jetën.

Shkembim zjarri ne Durres, mes te plagosurve prokurori Arjan Ndoja

Publiée par Fax Web sur Vendredi 1 novembre 2019

Deri më tani thuhet se i plagosur është Andi Maloku, shoferi i Ndojës si dhe Aleksandër Laho (vijon)

Maloku është nisur drejt Traumës pasi ndodhet në gjendje të rëndë për shkak të disa plumbave që ka marrë në trup.

U raportua më herët dhe për një femër të paidentidfikuar por nga njoftimi zyrtar i policisë thuhet se në automjet nuk ndodhej asnjë grua në momentin e atentatit.

Pamjet nga vendngjarja, të siguruara nga JOQ.al:

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *