Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Video/ Dalin pamjet e përleshjes në stadium të tifozëve, pak para ndeshjes Tirana-Partizani

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në prag të sfidës mes Tiranës dhe Partizanit. Tifozeritë e të dyja skuadrave janë përplasur me njëra-tjetrën në pjesën pas porte, ndërkohë që përleshja ka nisur edhe në fushe.

Tifozët janë përplasur me flakadane, sende dhe mjete të tjera rrethanore, duke lënduar në këtë mnyrë njëri-tjetrin.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar ngjarjen e rëndë në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Sherr mes tifozerive on Vidnews.

Kujtojmë se të dyja klubet më parë janë dënuar për shkelje të dispilinës, ku jo rrallë herë ndeshjet janë zhvilluar pa tifozë.

Ndërkaq mbi 8 mijë tifozë do të ndjekin live në orën 19:00 sfidën Tirana-Partizani pasi të gjithë biletat që ishin në dispozicion janë shituar, fakt të cilin e konfirmoi klubi bardheblu me anë të një postimi në  aqen e tyre zyrtare në “Facebook”.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *