Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Cikalleshi “thyen” Moldavinë, Shqipëria kalon në avantazh

Nuk ka surpriza në Kishinau, Shqipëria kalon në avantazh ndaj Moldavisë, 0-1, që në minutën e 22’ falë golit të realizuar nga Sokol Cikalleshi.

Lëvizje e bukur e Cikalleshit në zonë, sulmuesi rrotullohet dhe lëshon një të djathtë në krahun e djathtë të portierit, duke tundur rrjetën. 1-0 për Shqipërinë.

Pas 7 ndeshjeve të para, Shqipëria ka ende shpresa për kualifikim, ku numëron 9 pikë, ndjekur nga Moldavia me 3.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *