Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Cakaj nuk zbret nga makina pa ia hapur dikush derën, asiston një grua e moshuar

Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ndodhet në Bratislave në kuadër të takimeve për marrjen e kryesimit të OSBE-së nga ana e Shqipërisë.

Ndërkohë pamjet e mëposhtme i përkasin mbërritjes së Cakajt në një takim ku bie në sy hapja e derës së makinës me të cilën udhëtonte, nga një grua.

Zonja zbret nga sedilja e parë e mjetit diplomatik dhe pavarësisht se vonohet disi, Cakaj nuk e hap vetë derën por qëndron në pritje.

Ndërkohë zonja hap derën e pasme të mjetit nga ku del ministri në detyrë dhe më pas ky i fundit zbret, e lë derën hapur dhe niset drejt zyrave të OSBE-së ku takohet me Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Evropiane të Republikës Sllovake, Miroslav Lajčák.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close