Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Aurela Gaçe tregon si e çau gardhin me policë në ‘Arena Kombëtare’: Unë, një tifoze e çmendur

Artistja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe, performoi mbrëmjen e së dielës në ceremoninë e inagurimit të stadiumit ‘Arena Kombëtare’.

Dje ajo ka ndarë në profilin e saj në ‘Instagram’ emocionet e veçanta që ka ndjerë teksa vraponte dhe këndonte njëherazi në fushën e gjelbër.

Postimi

“E megjithëse aty ishte gardh more gardh me polici, unë, një tifoze e çmendur ,e çava gardhin e vrapoja që të mos me kapnin ????. Eh,…. unë kujtova në fakt se isha më e shpejtë se policia, por ata s’më paskan parë fare???? ???????????????????????? .

Herë tjetër, i lutem trajnerit te me fusë ne lojë se kam rezistence për 90minuta ????????….. Isha e lumtur që ndodhesha mes jush… E lumtur me zërin tuaj që buçiste me këngën aq te dashur e kaq domethënëse për të gjithë ne, Shqiptarinë ????????????????????????????????”.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.