Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Video/ Atletico shënon me fat, Morato “i falet” gjyqtarit

Atletico Madridi ka shënuar në ndeshjen ndaj Mallorcas. Skuadra vendase kaloi në avantazh me anë të sulmuesit Alvaro Morata.

Ky i fundit shënoi në minutën e 29 ‘ për 1-0. Penalltia u akordua pa asnjë diskutim, por sulmuesi e humbi fillimisht. Gjyqtari ndërhyri duke kthyer sërish goditjen dhe sulmuesi nuk gaboi.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *