Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Ambulanca fiket në mes të rrugës, shtyhet nga personeli mjekësor. Vlonjati regjistron pamjet: Ec aty, jepi, jepi, bravooo”

Në kohën kur vendi është izoluar i gjithi në kuadër të masave për koronavirusin, mjetet që shihen në rrugë janë përgjithësisht të shërbimeve policore, urgjencave, ushtarakët, mediat dhe kategoritë që kanë nxjerrë leje të posaçme.

Nga Vlora në redaksinë e Faxweb.al ka mbërritur një video ku personeli mjekësorë që shoqëronte një ambulancë ka zbritur për ta shtyrëq mjetin ndërsa kjo është filmuar nga një qytetar.

“Ja si shtyhet ambulanca në Vlorë, bëhet për koronavirusin kjo punë, ec aty. Bravooo”, dëgjohet të thotë qytetari në videon e dërguar.

Video është regjistruar në bulevardin kryesor të qytetit bregdetar.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *