Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Aksidenti në Vlorë, përplasen 3 makina, plagosen 5 persona

Një aksident masiv ka ndodhur në Vlorë, në fshatin Peshkëpi para pak minutash.

Aksidenti është shënuar në aksin rrugor Drashovic-Peshkëpi. Ku tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, kanë qenë fillimisht 2 automjete njëra tip Benz dhe një tjetër tip Volsvagen. Pas përplasjes së tyre është goditur edhe një tjetër makinë tip Toyota.

Nga përplasja janë lënduar 3 antare të një familje që udhëtonin me makinën Benz, shoferi i makinës Vosvagen dhe ai i lënduar lehtë drejtuesi i makinës toyota.

Të lënduarit janë transportuar në spitalin e Vlorës dhe po marrin mjekim. Shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia tej normave. Volsvagen aa827vp. Benz me targe aa502vc. Toyota me targe 909sk.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *