Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Aksidenti me 3 të plagosur në kryqëzimin e Rinasit, dalin pamjet nga vendngjarja

Një aksident sapo ka ndodhur në aksin rrugor Fushë-Krujë-Vorë në vendin e njohur si kryqëzimi i Rinasit ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë janë plagosur 3 persona.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Ndërkohë ende nuk janë bërë të ditura identitetet e të plagosurve si dhe gjendja e tyre. Në videon e mëposhtme të siguruar nga Faxweb.al shikohen pamjet nga vendngjarja ku makinat janë dëmtuar plotësisht si pasojë e përplasjes

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *