Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Aksident te kthesa e Kamzës, kamioni përplas 55-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të kthesës së Kamzës, ku një kamion ka përplasur një këmbësor.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri është rreth 55-vjeç, ndërsa ambulanca po kryen transportimin e tij në drejtim të spitalit.

Nuk dihet ende identiteti i personit të plagosur, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar mbi shkaqet e aksidentit.

(E.K/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *