AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “A do ma zgjasësh dorën!” Salsano Rrapi kopjon Eneda Tarifën në mënyrë epike

Eneda Tarifa u shpall pak ditë më parë fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Kënga “Ma zgjat dorën” u pëlqye shumë nga publiku dhe një performancë epike të saj ka bërë sot aktori dhe moderatori Salsano Rrapi.

Salsano shfaqet duke kënduar këngën e më pas dikush i tërheq dorën duke shkaktuar të qeshura me atë çfarë ndodh. “Ahahahha….lot i mbasdites. Në kuptimin e parë të fjalës … “Ma bëtë ditën”, (në kuptimin e parë të fjalës)”, shkruan Eneda krah kësaj videoje.

Kujtojmë që Eneda dhe Salsano dikur prezantonin bashkë “Portokallinë”.

Një person u rrëmbye në Kamzë në mesditë, në sytë e shumë dëshmitarëve. Sot, pas 11 ditësh policia raporton se ai ka vdekur ditën e pengmarrjes, por nuk po i gjejnë trupin. Çfarë mendoni?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *