Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ E rrallë për një person si ai: 5 vite pa provuar emocionet e kombëtares, Ibrahimoviç shpërthen në lot

Pas mungesës së pesëvjeçare, Zlatan Ibrahimovic është kthyer të luajë me kombëtaren e tij.

Pavarësisht moshës së tij, 39-vjeçari ka qenë në një formë shumë të mirë vitin e fundit që kur iu bashkua Milanit, ku ka gjetur një ambient shuëm të mirë.

Nëse në një konferencë për shtyp ditën e sotme, teksa po fliste për këtë rikthim, suedezi nuk mundi t’i mbante dot lotët.

Suedia bën pjesë në Grupin B kualifikimet së bashku me Kosovën, Spanjën, Gjeorgjinë dhe Greqinë. Kjo do të thotë se më 28 mars, suedezi mund të luajë kundër Kosovës.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.