AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ 5.5 ballë lëkundin Shqipërinë, qytetarët dalin nga banesat. Zbulohet epiqendra

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë në vendin tonë lëkundjet e të cilit kanë shkaktuar panik të madh.

Lëkundjet janë ndjerë në kryeqytet tepër të forta ndërsa mësohet se ka qenë 5.5 ballësh me epiqendër në Hamallaj thellësi 7 km, 3 km në veri të fshatit Bubq.

Kjo ka shkatuar frikë dhe panic tek qytetarët ndërsa kanë dalë një pjesë e mirë e tyre nga banesat.

Nuk ka raportime ende nëse janë shënuar dëme në njerëz apo material, ndërsaa në vijim do t’ju mbajmë të informuar.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *