Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Vidal e tepron, Inter mbetet me dhjetë lojtarë kundër Real-it

Dush i ftohtë për Inter-in dhe Arturo Vidal.

Mesfushori kilian, në fakt, ka lënë me 10 lojtarë skuadrën e tij pas dy kartonëve të verdhë të marrë në harkun e pak sekondave.

Lojtari i Inter-it është ndëshkuar dy herë për mosbindje ndaj arbitrit anglez Taylor.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *