AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vetëm ujë dhe sapun/ Shfaqet pa pikë makeupi, mahnit me pamjen e saj Albana Osmani

Moderatorja Albana Osmani është tejet e pëlqyer nga publiku dhe kjo për shkak të energjive pozitive që ajo percjell si njeri. Ajo gjithmonë është shfaqur me një look jo të ekzagjeruar e sërish ështe dukur bukur.

Mirëpo, nuk e kishim ditur se sa mahnitëse moderatorja mund të jetë, derisa e pamë atë krejtësisht pa make up. Së fundmi Albana ka shpërndarë në profilin e saj të instagramit foto nga pushimet e saj në Vlorë.

Moderatorja është shfaqur e veshur me një fustan të thjeshtë veror , me flokët e lëshuara dhe pa pikë make upi. Fytyra e saj rrezaton freski dhe lumturi.

Po ashtu Albana ka shpërndarë një foto me binjakët Arb dhe Dalin ku sërish shfaqet pa make up dhe ka një buzëqeshje të madhe në fytyrë, e cila shpalos shumë lumturi. Njejtë si Albana edhe binjakët duken shumë të lumtur në praninë e saj.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *