Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Vetëm po pate lek e bën belin sa ty”, Lori Hoxha nuk ia përton ndjekësit

Blogerja e njohur Lori Hoxha është një nga vajzat më të përfolura të shobizzit shqiptar. Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram dhe njihet tashmë për jetën luksoze që bën.

Së fundmi Lori ka publikuar një foto, e cila ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit. Ajo që vihet re në foto janë format perfekte të bolgeres, e cila ka belin shumë të ngushtë ndërkohë që ndjekësit shkruajnë se fotoja është modifikuar. Ndërkohë disa të tjerë, e akuzojnë se ka hequr brinjët, për të holluar belin.

“Vetem po pate lek e ben belin si ty,ose po pate account ne Photoshop???”- i shkruan ndjekësi.

Ndërkohë që Lori Hoxha nuk ka nguruar ti lërë të kuptojë që ajo i ka të dyja.

“Imagjino ti kesh te dyja?”- ia kthen Lori.

“Ke shtremuar pak hekurin aty poshte brrylit. Kshu si foto shume e bukur .U ka ikur b*tha shtrembert duke perdor fotoshopin e shikojm b*then me kok posht tani!”- shkruajnë disa të tjetër.

 

(M.Q.Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.