Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

”Vendi më i çuditshëm ku kam bërë s*ks”, aktorja dhe kandidatja për deputete nga PS i thotë të gjitha

Aktorja e humorit, Arjola Demiri gjithmonë është treguar e hapur për sa i përket jetës së saj personale.

Dhe së fundmi ka zbuluar detaje të reja, duke na rrëfyer se është single dhe ende nuk e ka gjetur personin e zemrës.

Në një intervistë për “Afer Party”, nëna e tre fëmijëve­ rrëfeu se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është në mal dhe i pëlqejnë puthjet pranë zjarrit.

Ndërsa mashkullit që do jetë në krah të saj në të ardhmen, iu drejtua duke thënë: “Kam shumë nevojë për dashuri”. Kujtojmë se Demiri ka shprehur dëshirën të kandidojë dhe si deputete nga radhët e PS-së për qarkun e Shkodrës.

Pjesë nga intervista:

Shpenzon apo fiton më shumë para?

Arjola Demiri: Shpenzoj më shumë.

Mami e rreptë apo tolerante?

Arjola Demiri: Tolerante.

Në një lidhje apo single

Arjola Demiri: Single

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Arjola Demiri: Kujt? (qesh) Nëse jemi në të ardhmen, do më bëjë më shumë surpriza.

Të kthehesh në 2020-ën apo tek ish i dashuri?

Arjola Demiri: Në 2020-ën.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit

Arjola Demiri: Pranë zjarrit

Mashkulli VIP shqiptar që kam patur dhe kam ende fiksim …

Arjola Demiri: Nuk kam patur

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në …

Arjola Demiri: Në mal

Bëji një dedikim Live personi të zemrës…

Arjola Demiri: Personit të zemrës që duhet të jetë duke ardhur rrugës për tek unë i them që: “Kam shumë po shumë nevojë për dashuri”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *