Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Vrítèt me ármë zjárrí vëllai i yllit të Premierligës

Vëllai i yllit të Tottenhamit Serge Aurier, Christopher, është vrárë me ármë zjárrí në orën 5 të mëngjesit të sotëm në Francë. Vrásësí është në árráti.

Christopher Aurier ishte vetëm 26-vjeçar dhe u plágos rëndë me armë zjarrí pranë një klubi nate në Toulouse dhe vdíq në spital pak orë më vonë, sipas Le Point dhe Europe 1, raporton Gazeta Express.

Banorët e Toulouse e gjetën atë të shtrirë në tokë me plágë në stomak dhe e lajmëruan polícínë.

Vëllai i víktímës, Serge, luajti në fitoren e Tottenhamit 2:1 kundër Arsenalit në derbin e Londrës veriore pak orë më herët.

Autoritetet franceze e kanë nisur një hètim ndaj rastit, ndërsa autori është ende në árrátí pasi kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

Edhe Christopher ishte futbollist dhe luante për Toulouse Rodeo në kategorinë e pestë të futbollit francez.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *