Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vëllai i vogël i Era Istrefit kapet me drogë në dorë, teksa po bënte xhiro me makinë me motrën

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar gjatë ditës së sotme një video ku shihet në veturë me vëllain e saj, Bledin dhe me një nga miqtë e saj.

Në këtë video ku ata shihen duke kaluar kohë të mirë bashkë e duke dëgjuar muzikë, na merr sytë një gjë në dorën e Bledit.

Ai në dorën me të cilën mbante telefonin, duket se mban edhe diçka tjetër.

Kjo duhet të jetë një cigare me drogën kanabis, apo siç njihet në zhargon, ‘joint’.

Bledi, i cili është vëllai më i vogël i tri motrave Istrefi, duket se e ka inspirimin motrën e tij, Erën, pasi me të shihet shumë shpesh dhe ka marrë edhe pak nga stili i saj.

Së fundi Bledin po e shohim me flokë ‘rasta’ dhe stilin pak më xhamajkan, stil jete ky i cili është i shoqëruar me cigare të këtij lloji dhe përdorimit të substancave./Gazeta Express/

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.