Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Veliera lëshon alarmin SOS në Durrës, shpëtohen 4 shtetasit turq dhe amerikanë

Moti i keq me det të trazuar nxjerr afër bregut të detit velierën në zonën e Currilave.

Në velierë ndodheshin 4 persona, 3 turq dhe 1 amerikan.

Ekuipazhi dha sinjalin SOS që u kap nga kapitenaria e portit.

Veliera vinte nga Mali i Zi dhe kishte destinacion Turqinë.

Pasi të qetësohet deti do të shikohet mundësia e nxjerrjes së mjetit nga vendi me shkëmbenj nënujorë ku ajo ka ngecur.

Gjendja e pjestarëve të ekuipazhit paraqitet e mirë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 04.30 të mëngjesit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *