Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Vdiqën nën rrënoja, ekspertët mbledhin provat në hotelin që zuri poshtë 2 vëllezërit nga Kosova

Isa e Shemsedin Abazi nga Livoçi i Gjilanit të cilët u gjetën të vdekur nën gërmadhat e një Hotelit “Tropikal” në Durrës ndërkohë mësohet se ekspertët kanë mbërritur në rrënojat e godinës për të gjetur prova nga vendi i ngjarjes.

Tërmeti i fuqishëm prej 6.4 shkallë të Rihterit që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit ishte fatal për dy vëllezërit të cilët nuk arritën t’i mbijetojnë shembjes së hotelit në të cilin gjendeshin.

Nga tërmeti që goditi Shqipërinë janë konfirmuar 51 viktima dhe mbi 900

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *