Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Vdiq pasi polici i vendosi gjurin në qafë, dalin pamjet e George Floyd teksa mjekët luftojnë pët t’i shpëtuar jetën

Dy ndihmës mjekë i kanë thënë një gjykate në Minneapolis që George Floyd nuk kishte puls dhe nuk dukej se merrte frymë kur arritën në vendin e ngjarjes.

Ish-oficeri i policisë amerikane, Derek Chauvin, po akuzohet për vrasjen e afro-amerikanit, George Floyd, pasi i kishte vendosur gjurin në qafë për më shumë se tetë minuta.

Ndihmësi mjekësor, Seth Bravinder tha se ai kërkoi nga Chauvin që të largohej nga Floyd në mënyrë që të kishin qasje te pacienti.

Chauvin, 45-vjeç, i cili u pushua nga forca policore e Minneapolis mohon akuzat për vrasje.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.