Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashKryesoreKulturëShowBizTe FunditTe Gjitha

Vdes Sylvester Stallone? Lajmi tronditës bën lëmsh rrjetin (FOTO)

Lajmi është përhapur më shpejtësi ditën e sotme dhe I ka bërë lëmsh të gjitha. Vdekja e “Rocky”, Sylvester Stallone është me të vërtetë një lajm tronditës.

Por në fakt gjithçka ka qenë vetëm një mashtrim, siç ndodhi një vit më parë, pasi Stallone është gjallë, shëndoshë e mirë.

Këngëtari shqiptar ka rënë pre e këtij lajmi të rremë.

“Nje nder aktoret me te medhenj te kinematografise hollivudiane dhe boterore. Eh.. ne sa filma e kemi ndjekur dhe sa shume na ka dhene nepermjet rroleve dhe personazheve. Respekte gjigandi Silvester Stalone,”- shkruan Stefi Prifti, krahas një fotoje të Rokcy-t.

Pak minuta më vonë këngëtari e ka fshirë postimin pasi Sidrit Bejleri i ka komentuar se lajmi nuk është i vërtetë.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *