Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vdes DJ i famshëm duke performuar, u rrëzua skena e festivalit (VIDEO)

DJ i famshëm ka humbur jetën teksa performonte në një festival në Brazil.

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë  “Atmosphere” Festival në Esteio.

 Sipas mediave lokale raportohet se skena ka rënë dhe si pasojë ka humbur jetën një Dj dhe tre persona të tjerë janë plagosur.

Pamjet e tmerrshme i shikoni në videon e mëposhtme ku shihet momenti që një strukturë metalike ra  mbi skenë si pasojë e stuhisë.

 Në ato momente Dj Kaleb Freitas ka qenë duke performuar.

Menjëherë është dërguar në spital me plagë të rënda në kokë të cilave nuk ka mundur t’iu mbijetojë.

(F.M/Faxweb)

93b45a8a-8628-4d60-8386-797a07443683-KalebFreitasFB.jpg

 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.