Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Pròtestat për teatrin dhe si do shkojë më tej, Vasili: Një gjë është e sigurtë, se do ketë përballje të tjera

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka folur në lidhje me çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar mëngjesin e sotëm.

Gjatë një lidhje direkte nga sheshi i protestës Vasili tha se “kjo gjë nuk mbaron me kaq pasi ne do të vijojmë pròtestat.

Jemi në bisedime me Aleancën e Mbrojtjes së teatrit se si do të vijojë më tej kjo situatë e paprecedentë dhe më mënyrën e organizmit të këtyre pròtestave.

Një gjë është e sigurtë, se do ketë përballje të tjera”,- tha Vasili.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *