Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Vaksinimi me Astra Zeneca, Kryemadhi bën thirrjen e fortë: Prokuroria të hetojë, ka pasur mësues që …

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka kërkuar nga Prokuroria të nisë hetimet lidhur me përdorimin e vaksinës AstraZeneca në Shqipëri.

E ftuar në emisionin “EuroNeës”, Kryemadhi tha ka pasur mësues që kanë bërë vaksinën dhe kanë shfaqur probleme.

“Prokuroria të fillojë një hetim të menjëhershëm, se ka shumë mësues që jo vetëm nuk kanë pranuar ta bëjnë vaksinën por edhe ata që e kanë bërë kanë patur probleme,” tha Kryemadhi gjatë intervistës.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.