Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Denoncimi/ “14-vjeçarja gjendet e vetëvarur në Tiranë, kishte shenja dhune në trup, kam dyshime se mund ta kenë përdhunuar”

Një ngjarje e rëndë është raportuar nga një qytetare nga fshati Qenam i Tiranës.

Sipas një rrëfimi ekskluziv për redaksinë e JOQ ALBANIA qytetarja tregon se një vajzë 14-vjeçare është gjetur e vetëvarur.

Ngjarja e rëndë ende nuk është komunikuar nga policia. Sipas qytetares, e cila është fqinje e viktimës thuhet se të miturës i janë gjetur shenja dhunë në trup.

Trupi i saj është marrë për ekspertizë nga autoritete përkatëse.

Ndër të tjera ajo shton edhe dyshimin se mund të jetë përdhunuar dhe më pas të jetë vetëvarur.

Qytetarja rrëfen:

Pershendetje si jeni Do doja tju jepja nje lajm te hidhur ne fakt por dua te ngelem anonim Besoj qe e mbani mend qe para ca kohesh u vodh nje banes ne nje fshat te tiranes ne fshatin qenam me sakt por ju e keni shkruajtur fshati zall herr Pikerisht tek ky fshat. Sot ka ndodhur, nje ngjarje e pazakonte nje vajz minorene ka var veten, per momentin policia e ka marr per ekspertize, pasi vajza kishte edhe shenja dhune ne trup. Spo i ndahen te keqijat fshatit. Cfare mund te jet vall? Cfare po ndodh? Ska pas asnjeher kshu ngjarjesh atje. Gjithcka vazhdoi te ndodhte tani ne kte kohe qe u mbylle vendi nga covid 19. Perderisa vajza ka var veten vetvrasje mund te ket qen. As vet sjam shume e sigurt sepse vajza kishte shenja ne trup. Kam dyshime qe mund ta ken perdhunuar vajzen dhe do e ken varur Sepse sot per rastesi nuk ka pas as prinderit ne shpi sepse ka fejuar motren e saj. Dhe ka qen vet tek shpija. Dhe familja kishte ik te familja e djalit. Une vet jetoj aty ne fshat dhe e kam komshije. Trupin e vajzes e kan marr policia e kan derguar per ekspertiz. Dhe akoma ska dal dmth dhe nga se i kishte shenjat ne trup.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *