Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

E rëndë në Tiranë, një person ngacmon s*ksualisht të miturën në shkallët e pallatit, e ëma e denoncon në polici

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Qesarakës në Tiranë, ku një vajzë e mitur është ngacmuar s*ksualisht nga një person. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në shkallët e pallatit dhe ka qenë e ëma e vajzës ajo që ka denoncuar rastin në Polici.

Gruaja është shprehur se personi në fjalë ka kryer veprime të turpshme ndaj vajzës së saj.

Ndërkohë nuk ka ende të dhëna nëse personi në fjalë është vënë apo jo në prangat e Policisë, pasi nuk ka një njoftim zyrtar për ngjarjen. (E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *