Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vajza misterioze me të cilën po përqafohej në Paris, Capital T na heq kureshtjen dhe zbulon cila është

Katër ditë më parë, Capital T çmendi rrjetin me një pozë pranë kullës Eiffel në Paris, ku shfaqej i përqafuar me një vajzë.

Reperi mbante në dorë një trëndafil të kuq, ndërsa me dorën tjetër përqafonte vajzën misterioze teksa të dy qëndronin të kthyer me shpinë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Mijëra zemra vajzash u thyen atë ditë dhe të tjera do të thyhen edhe sot, pasi Kapo zbuloi cila ishte bukuroshja krah tij.

Në një video në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi portretin e vajzës brune, drejt të cilës afrohet për t’i dhuruar trëndafilin që mban në dorë.

 

View this post on Instagram

 

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Megjithatë, nuk ka vend për panik pasi ajo duhet të jetë thjesht modelja e klipit të tij më të ri, i cili publikohet ditën e nesërme.

Kapo ka lajmëruar se kënga e re dedikuar dashurisë do të titullohet “Je t’aime” dhe do të publikohet nesër, në ditën e të dashuruarve, në orën 14:02.

Jemi kuriozë të shohim ç’kanë kurdisur reperi dhe bukuroshja brune në videoklip!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *