Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Njëri ngjitej në tub, tjetri ruante/ Vajza spíunon “skifterët” shqiptarë, si u kapën nga karabinierët në Itali

Pòlicia ka vënë në pránga dy shqiptarë, të moshës 20 dhe 28 vjeç pasi ákuzohen për tentativë vjèdhje ndaj një apartamenti në Boero. Një vajzë që banonte në lagje, i pa djemtë dhe i raportoi në pòlici duke thënë se njëri ndaloi në rrugë për të bërë roje ndërsa tjetri po ngjitej në tub.

Të dy djemtë, kur e kuptuan se dikush po i shihte, ia mbathën. Por falë përshkrimit të detajuar të vajzës, pòlicia ia doli që të gjùrmojë dy shqiptarët që ishin të djersitur dhe të lodhur kur u kapën nga karabinierët.

Ata u dërguan në komisariatin më të afërt pòlicor, ndërsa u zbulua se ishin të parregullt në shtetin italian. Pritet që të paraqiten në gjykatë, ku do të njihen me ákuzat.(A.M/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *