Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vajza e Vera Grabockës feston ditëlindjen, si rrallëherë regjisorja e uron publikisht (Momenti pikant)

Prej vitesh, Linda jeton në SHBA dhe për shkak se mbrëmë ishte spektakli i vallëzimit “Dance With Me”, Vera nuk mundi të ishte pranë saj. Por, ajo, si rrallë herë, e uroi nga ekrani.

Zbriti në skenë dhe krah stafit të saj e uroi me fjalë zemre.

“Përshëndetje e dashur Linda! Siç e sheh unë jam në punë, si gjithmonë. Por sot është dita më e bukur e jetës time, më e mrekullueshmja.

Më vjen keq, shumq keq që nuk jam me tyr! Por sot jam me stafin më të mirë në botë dhe të gjithë bashkë duam të të urojmë gëzuar ditëlindjen”, tha Vera dhe të gjithë kënduan këngën e ditëlindjes.

Më pas juria dhe konkurrentët e kanë uruar, të gjithë me radhë, duke vallëzuar në skenën me atmosferë Pariziene.

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to the JOY of my life ❤️ #Linda

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *