FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vajza e sapolindur e Amit dhe Ermalit mposhti gjithë VIP-at, çfarë rekordi ka thyer

Ermali dhe Ami vetëm pak ditë më parë u bënë prindër të një vajze e cila arriti të mposhtë të gjithë personazhet e njohur shqiptarë.

Mami dhe babi i saj ende nuk e kanë parë të arsyeshme të ndajnë me ne emrin e së voglës.

Pak orë pas vajza erdhi në jetë Ermali, postoi një foto në profilin e tij ku shfaqej së bashku me Amin dhe vogëlushen e tij, një foto e ëmbël e cila u bë virale brenda pak minutash. Menjëherë pas kësaj, fotoja është shoqëruar me shumë pëlqime e urime dhe vetëm pas disa orësh arriti të thyejë rekord pëlqimesh në rrjetet sociale.

Ajo sot numëron më shumë se 165 mije pëlqime duke zënë kështu vendin e parë në rrjet, dhe madje ka mposhtur foton e Xhensilës dhe Besit që mbante deri para pak kohësh triumfin.

Na mbetet të presim dhe të shohim nëse do të arrijë një njeri tjetër që të kap një shifër të tillë si e vogla e çiftit.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *