Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe FunditTe Gjitha

Vajza e Majlinda Bregut rrëzëllitëse në mbrëmjen e Maturës (FOTOT)

Kejda Ajazi, vajza e demokrates Majlinda Bregu ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes së mediave. Qoftë për momentet kur është shfaqur pranë së ëmës, apo për fizikun e saj tërheqës.

Fotot më të fundit të shpërndara nga vetë ajo në mediat sociale vlejnë gjithashtu të komentohen për vetë pamjen tërheqëse dhe sensuale të Kejda Ajazit.

Me një fustan deri në fund të këmbëve, pas trupit duke nxjerrë në pah linjat, ishte kjo mënyra si bija e demokratës zgjodhi të prezantohej në Mbrëmjen e Maturës.

(XH.A/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2272″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *