Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 46 vjeçari në Sarandë

Policia e Sarandës ka vënë në pranga këtë të diel një 46 vjeçar i cili ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

I arrestuar është shtetasi me inicialet B.K, banues në Sarandë, ndërkohë materialet iu referuan prokurorisë për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi:

Sarandë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.