Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Unë të qaj për ty?”, “prishet” miqësia shumëvjeçare e Ermal Mamaqit me Elvana Gjatën?!

Ermal Mamaqi ka publikuar një video në profilin e tij të Instagram ku duket teksa po debaton me këngëtaren e njohur Elvana Gjatën,me të cilën ka një miqësi të gjatë dhe të konsoliduar.

Gjatë videos dëgjohet Elvana Gjata teksa i drejtohet këtij të fundit : Unë të qaj për ty?
Por, mos u mërziteni e gjithë videoja është pjesë e filmit më të ri që ata të dy do të luajnë së bashku.
Mamaqi krahas videos shkruan: Ju betohem… Ky është projekti më bombë që kam bërë ndonjëherë… Nuk mund të bëhej kurrë pa @elvanagjataaaa 😍💥💥💥

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *